Szczególnie wiosną Banki ruszają z zakrojonymi na szeroka skalę promocjami kredytów mieszkaniowych, prowadzone są często akcje tzw. dni otwartych drzwi. Trzeba jednak zauważyć, że nie zawsze są to okazje z prawdziwego zdarzenia, często są to jedynie wybiegi marketingowe mające za zadanie zwabić potencjalnego kredytobiorcę. Często stosowane są wyłącznie zabiegi kosmetyczne mające za zadanie nakłonienie nas do skorzystania ze standardowego kredytu dostępnego na co dzień w oddziale.

Jednego można być pewnym, a mianowicie tego, że promocje obejmują wyłącznie warunki cenowe i proceduralno-dokumentacyjne. Nigdy nie spotkamy się z sytuacją, że kredyt mieszkaniowy w ramach promocji proponowany jest dla osób nie posiadających zdolności kredytowej i dobrej historii kredytowej.

Dobrą ofertę promocyjną poznamy po niskiej marży, minimum procedur, czy braku warunku przedstawienia odpisu z księgi wieczystej. Może o niej świadczyć również wydłużony czas finansowania, czy karencja w spłacie kapitału w okresie realizacji inwestycji. W ramach promocji banki niekiedy dopuszczają możliwość negocjacji oprocentowania.

W każdej chwili można przeanalizować kilka z dostępnych w sieci, porównań kredytów hipotecznych i spośród dostępnych produktów wybrać interesujący kredyt mieszkaniowy w promocji. By poznać spersonalizowaną ofertę można bezpośrednio z takiego porównania wysłać niezobowiązujące i bezpłatne zapytanie, a doradcy bankowi odpowiedzą na wszystkie pytania i dopasują sposobną dla Ciebie opcję kredytu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here