Na pewno w Twoim biznesie zatrudniasz logistyków. Jako przedsiębiorca stawiający na efektywność powinieneś orientować się w terminologii, którą używają aby prowadzić finanse Twojej firmy na szczyty możliwości. Zacznij więc od ADC – Automatic Data Capture.

Spis treści:

1. Co właściwie oznacza Automatic Data Capture?
2. Co oznacza Automatic Data Capture w praktyce dla Twojej firmy?

Co właściwie oznacza Automatic Data Capture?

ADC to automatyczne gromadzenie danych. W praktyce biznesu oznacza to, wprowadzenie danych do systemu komputerowego lub innej maszyny z zaprogramowanym mikroprocesorem, bez użycia klawiatury. ADC to dla przykładu kod kreskowy na każdym możliwym produkcie. Inną definicją ADC jest odczyt takich informacji za pomocą maszynowego przetwarzania danych za pomocą na przykład czytnika kodu kreskowego.

Co oznacza Automatic Data Capture w praktyce dla Twojej firmy?

Twój biznes bez tego rodzaju szyfru nie byłby bezpieczny. Dlatego Automatic Data Capture ma za zadanie zabezpieczać twoje produkty przed ewentualną kradzieżą. Równocześnie sprawia, że Twoje produkty są liczone, przypisywane, możliwe do zmierzenia przez system komputerowy lub ludzką pamięć. Automatyczne gromadzenie danych zwalnia pamięć człowieka o ilość niepotrzebnych danych na temat produktów. Umożliwia szybsze a zarazem dokładniejsze liczenie tych danych. Przy okazji dane te są gromadzone w jednym miejscu i przechowywane w pamięci mikroprocesora.

Nie zwlekaj już dzisiaj pomyśl w jaki sposób zmierzyć własne wytwory. Jak uzyskać automatyzację liczenia. Co będzie Ci potrzebne. Zdecyduj się na Automatic Data Capture czyli automatyczne gromadzenie danych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here