https://laweta-berlin.com.pl/

Dobra wiadomość dla użytkowników dróg za naszą zachodnią granicą! Na rynku niemieckim właśnie pojawiła się polska firma, która pomoże przetransportować nasze auto w razie nieszczęśliwego wypadku, lub poważnej usterki.

Jest to polska pomoc drogowa w Berlinie. Dzięki temu nie musimy się już martwić o to, że nie znając języka niemieckiego, wezwanie pomocy przez Polaków przebywających w tym kraju będzie utrudnione. W przypadku awarii powinniśmy dokładnie opisać to, co stało się z naszym autem drogą telefoniczną i co najważniejsze, zrobimy to już swobodnie w języku polskim.

Przekaz kluczowych informacji, takich jak podanie lokalizacji, oraz wielkości, czy stopnia zniszczenia samochodu, nie będzie stanowiło problemu. W zależności od przekazanych przez nas danych odnośnie pojazdu, wysłana zostanie załoga wraz z odpowiednio dobraną lawetą. Jak podkreśla jeden z właścicieli, firma zainwestowała w najlepszy dostępny na rynku sprzęt do wykonywania tego typu działań, dzięki czemu jest w stanie pomóc nawet samochodom ciężarowym, o masie całkowitej przekraczającej 3 tony. Załoga wykonująca pracę odbyła profesjonalne, dwutygodniowe szkolenie w zakresie bezpiecznego transportu uszkodzonego samochodu. Cena takiej usługi będzie oczywiście w dużej mierze uzależniona od odległości, jaką będzie musiała pokonać laweta by najpierw dojechać na miejsce, a następnie dostarczyć uszkodzone auto pod wskazany przez klienta adres.

Duże znaczenie w tym aspekcie będzie miała również wspomniana już wyżej wielkość pojazdu. Im większa masa, tym drożej nas to wyniesie. Wszystkie szczegółowe informacje wraz z numerem telefonu, dostępne są na stronie internetowej firmy: https://laweta-berlin.com.pl/. Może się jednak zdarzyć, że ktoś będzie pilnie potrzebował wezwać polską pomoc drogową na terenie Niemiec nie znając numeru telefonu, ani adresu strony internetowej. W takiej sytuacji wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło „laweta Berlin Niemcy”, a kontakt z pewnością wyświetli się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here